Loading...
Додаток Myzone: зацікавте ваших клієнтів за допомогою гейміфікації
Додаток Myzone дає зворотний зв'язок у режимі реального часу, стимулюючи користувачів прикладати зусилля під час кожного тренування. Зручний і інтуїтивно зрозумілий додаток дозволяє відстежувати свої результати в будь-якому місці і в будь-який час.
+38 (067) 500-59-18 пн.–пт. | 09:30 – 18:30
Користувачі також можуть спілкуватися і змагатися з друзями і одноклубниками, обмінюватися один з одним інформацією, переглядати історію тренувань і таблиці лідерів. Завдяки цьому вони відчувають себе частиною великої спільноти і краще мотивовані.
Почніть використовувати додаток безкоштовно!

Ви можете завантажити додаток Myzone в App Store або Google Play і почати ним користуватися безкоштовно! Почніть відстежувати ваші тренувальні досягнення і зміни тіла сьогодні!
«Тренування в певній зоні» - функція в додатку, яку можна знайти на екрані тренування. Щоб її вибрати, потрібно натиснути символ ZM. Клієнти клубу можуть вибирати з 44 різних завдань у певній пульсовій зоні, що допоможе урізноманітнити тренування і зробити їх більш цікавими.
Клієнти зможуть переглядати в стрічці профілю інформацію про свої останні тренування, кількість зароблених MEP, витрачені калорії, середній показник докладених зусиль, а також особисті цілі.
Коли клуб підключає систему Myzone, він отримує персональний код доступу до свого профілю, який він надає клієнтам. Керуючий може налаштувати домашню сторінку клубу, розмістивши логотип центру або будь-яке інше зображення.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Email
Телефон
Коментар
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.