Loading...
+38 (067) 500-59-18 пн.–пт. | 09:30 – 18:30

Питання-відповіді

Ресурси, призначені для всіх користувачів Myzone; незалежно від того чи тренуєтеся ви в клубі або індивідуально.
Додаток
Корисні поради
Як працює Myzone
З чого почати тренування
Додаток
Як синхронізувати Myzone і Apple Health
Важливо, щоб ваш додаток Apple Health був увімкненний, якщо ви хочете щоб інформація з Myzone синхронізувалася з Apple Health. Наступні кроки допоможуть вам це зробити:

Крок 1: Відкрийте програму "Apple Health" на вашому iPhone.
Крок 2: Виберіть Джерела, що знаходиться в правому нижньому кутку панелі завдань.
Корок 3: У джерелах, натисніть на Myzone.
Крок 4: Додайте всі категорії «Вкл.» Або перейдіть, щоб включити потрібні категорії Myzone для отримання інформації.

ПРИМІТКА. Додаток Myzone обмінюється даними з Apple Health, коли поруч із кожною категорією стоїть зелений перемикач.

Синхронізація датчика Myzone і iPhone
Виникли проблеми з підключенням ременя Myzone до додатка? Нижче наведено кілька порад, які допоможуть вам підключити пояс Myzone до вашого iPhone.

Читати далі
Синхронізація датчика Myzone і Android
Виникли проблеми з підключенням ременя Myzone до додатка? Нижче наведено кілька порад, які допоможуть вам підключити пояс Myzone до вашого Android.

Читати далі
How to Connect with 3rd Party Apps
The Myzone App Explained
How to book a class using the Myzone App
How to Filter Your Connections
Синхронізація датчика Myzone і iPhone
Перевірте налаштування вашого телефону і налаштування програми

1. Спробуйте вийти з програми Myzone і потім зайти заново. Перейдіть в меню налаштувань з домашньої сторінки і перейдіть, щоб вийти. Увійдіть у систему, використовуючи свою адресу електронної пошти і пароль MYZONE, потім надіньте пояс Myzone і спробуйте підключитися.

2. Спробуйте перезавантажити телефон, перш ніж запускати додаток MYZONE, а потім надіньте ремінь.

3. Повністю видаліть цю програму Myzone, а потім повторно. Увійдіть і підключіть ваш ремінь.

4. Переконайтеся, що номер SN, розташований на зворотному боці чорного модуля, відповідає вашому профілю Myzone.

Перевірте свій пояс Myzone

Переконайтеся, що ви одягли ремінь правильно, а серійний номер відповідає номеру, зазначеному в вашому профілі.

Усунення несправностей

iPhone 5 або вище

1. Одягніть ремінь і переконайтеся, що ви чуєте один звуковий сигнал (MZ-3), щоб переконатися, що ремінь включений і передає ваш пульс.

2. Вимкніть Bluetooth вашого телефону, потім увімкніть його знову.

НЕ потрібно сполучати ваш пояс Myzone в налаштуваннях Bluetooth з вашим телефоном. Якщо ви бачите, що у ременя стоїть статус «Підключено», спочатку від'єднайте ремінь, потім вимкніть Bluetooth, перш ніж знову включити його. Поверніться в додаток Myzone, і сполучення відбудеться автоматично.

3. Якщо в розділі «Доступні пристрої» відображається Myzone, відкрийте додаток і подивіться, чи відображається ваш пояс під плиткою тренування, а якщо немає, поверніться до налаштувань Bluetooth і натисніть «i» поруч з ним, щоб «забути пристрій» Перезавантажте телефон, потім знову відкрийте додаток і перейдіть на плитку тренування.

4. Якщо ваш % від МСР не з'являється автоматично на тренуванні в додатку Myzone, вийдіть з програми Myzone, а потім знову увійдіть в систему, використовуючи свою адресу електронної пошти і пароль.

5. Якщо ви все ще не бачите ваш пульс і % від МСР на плитці тренування, перезавантажте телефон.

6. Якщо жоден з попередніх кроків не спрацював, спробуйте видалити додаток Myzone і перевстановити його через магазин додатків.

Синхронізація датчика Myzone і Android
Перевірте налаштування вашого телефону і налаштування програми

1. Спробуйте вийти з програми Myzone і потім зайти заново. Перейдіть у меню налаштувань з домашньої сторінки і перейдіть, щоб вийти. Увійдіть у систему, використовуючи свою адресу електронної пошти і пароль MYZONE, потім надіньте пояс Myzone і спробуйте підключитися.

2. Спробуйте перезавантажити телефон, перш ніж запускати додаток MYZONE, а потім надягніть ремінь.

3. Повністю видаліть цю програму Myzone, а потім повторно. Увійдіть і підключіть ваш ремінь.

4. Переконайтеся, що номер SN, розташований на зворотному боці чорного модуля, відповідає вашому профілю Myzone.

Перевірте свій пояс Myzone

Переконайтеся, що ви одягли ремінь правильно, а серійний номер відповідає номеру, зазначеному в вашому профілі.

Усунення несправностей

Телефони Android з версією 5.0 або вище з Bluetooth LE 4.0 або вище

1. Одягніть ремінь і переконайтеся, що ви чуєте один звуковий сигнал (MZ-3), щоб переконатися, що ремінь включений і передає ваш пульс.

2. Вимкніть Bluetooth вашого телефону, потім увімкніть його знову.

3. Якщо ваш % від МСР не з'являється автоматично на тренуванні в додатку Myzone, вийдіть з програми Myzone, а потім знову увійдіть в систему, використовуючи свою адресу електронної пошти і пароль.

4. Якщо ви все ще не бачите ваш пульс і % від МСР на плитці тренування, перезавантажте телефон.

5. У деяких моделях телефонів Android потрібно, щоб Геолокація була включена і перебувала в режимі високої точності, перш ніж буде виконано пошук поясу (точне ім'я параметра буде відрізнятися в залежності від моделі Android і версії ОС, замість цього ваш телефон може відобразити його як "Підвищення точності" або "Сканування по Bluetooth".

6. Якщо жоден з попередніх кроків не спрацював, спробуйте видалити додаток Myzone і перевстановити його через Google Play Store.
Корисні поради
Як в Myzone додати людину в «Чорний список»?
Якщо ви отримуєте заявки в друзі від людини, яку не хочете додавати, у вас є можливість заблокувати її. Зробити це можна тільки зайшовши в свій профіль в веб-браузері, в додатку Myzone дана опція відсутня.

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис Myzone на сайті www.myzonemoves.com.
Крок 2. Натисніть на «Контакти» на головній сторінці.
Крок 3. Щоб знайти потрібну людину, натисніть на значок лупи.
Крок 4. Знайшовши потрібний контакт, натисніть на червоний кружечок поруч з ним.
Крок 5. Підтвердіть, що хочете заблокувати цього користувача.
Як синхронізуватися з Google Fit?
Додаток Myzone, починаючи з версії 2.27.0, інтегрується з Google Fit. З Samsung Health додаток Myzone на даний момент не інтегрується. Якщо ви є користувачем пристрою на базі Android, інтеграція з Google Fit за замовчуванням відключена, і при необхідності вам потрібно її включити в налаштуваннях телефону. Це можна зробити наступним чином:

1) Відкрийте додаток Myzone і натисніть на значок шестерінки, розташованого у верхньому лівому кутку головного екрану.

2) Зайшовши в «Налаштування», перейдіть сторінку «Мій профіль» і виберіть Google Fit. Поставте перемикач на «Вкл.».

На сьогоднішній день програма Myzone зберігає такі дані про тренування, як серцевий ритм і кількість балів MEP, які в Google Fit перетворюються в бали Heart Points (конвертація балів можлива, так як обидві системи підрахунку балів засновані на рекомендаціях ВООЗ). Інші дані, такі як кількість кроків, відстань, кут нахилу, дані GPS-навігації та ін. можуть відображатися під час тренування, але тільки в тому випадку, якщо ця інформація була отримана від інших додатків або вашого телефону. Myzone ці дані не відстежує.

Дані з Myzone, які також завантажуються в Google Fit

Крім тренувальних даних, в Google Fit з Myzone також завантажуються показники вашого тіла (вага, зріст, % жиру в організмі, базовий рівень метаболізму). Це відбувається в тому випадку, якщо додаток Google Fit використовується як основний і ви спочатку вмикаєте інтеграцію з Google Fit в своїх налаштуваннях. Але майте на увазі, що дані про тренування, отримані Myzone, передаються в Google Fit через деякий час - від декількох хвилин до півгодини і більше.
Чому мої дані про тренування відсутні?
Може бути кілька причин, чому на графіку тренувань у вашому профілі відсутні дані про конкретні заняття. Найпоширеніша причина - втрата контакту між ремінцем і шкірою, але є й інші причини.

Нижче ми наводимо деякі з найбільш поширених причин, через які дані про тренування можуть бути відсутні.

1) Був втрачений контакт з ремінцем
Іноді ремінець може втрачати контакт зі шкірою, в результаті чого датчик перестає вимірювати пульс і вимикається. У такому випадку затягніть ремінець тугіше і/або перемістіть його вліво і подивіться, чи допоможе це налагодити роботу датчика і отримувати стійке вимірювання пульсу. Ми також рекомендуємо зволожувати чорні накладки-сенсори на внутрішній стороні червоного ремінця, це сприяє кращому контакту зі шкірою.

У разі несправності ремінця поміняйте його у вашому фітнес-клубі або замовте новий ремінець по гарантії на сайті Myzone.

2) Екран для відображення результатів у клубі не підключений до Інтернету
Можливий такий варіант, що екран у фітнес-клубі, на якому повинні відображатися результати користувача, не підключений до Інтернету. На екрані може відображатися ваша плитка, але не будуть довантажуватися тренувальні дані. Коли екран знаходиться в автономному режимі, дані про ваше тренування зберігаються тільки на концентраторі Myzone в клубі і не переносяться на інші сервери Myzone, в тому числі у ваш додаток і обліковий запис. Поки екран не буде підключений до Інтернету, ви не отримаєте доступ до своїх даних.

Якщо екран в клубі не підключений до Інтернету, програмне забезпечення Myzone буде відображати на екрані хмару з червоним хрестиком. Якщо ви бачите цей значок на екрані у вашому клубі, обов'язково повідомте про це співробітникам! Не турбуйтеся, ваші тренувальні дані не будуть загублені, після підключення до Інтернету вони будуть завантажені на всі сервери Myzone.

3) Неповне завантаження даних з мобільного телефону
Датчик завантажує дані тренування тільки тоді, коли встановлено з'єднання з додатком Myzone (у такому випадку на екрані Tile в телефоні з'являється плитка з візуалізацією ваших зусиль в режимі онлайн). Іноді додаток завантажує результати тренувань до вашого профілю в кілька етапів, а не передає їх відразу в режимі реального часу. Важливо знати, що якщо ви знімете датчик з ремінцем відразу після тренування, перш ніж додаток закінчить завантажувати дані, ви скасуєте завантаження. Завантаження не відновиться до наступного разу, поки ви знову не надінете ремінець з датчиком і не встановиться зв'язок з додатком.

Щоб не переривати завантаження даних після тренування, вам потрібно просто залишити датчик включеним до тих пір, поки ви не отримаєте повідомлення про завершення завантаження і не зможете переглянути графік з результатами в стрічці свого профілю або в календарі.

Пропонуємо вам ознайомитися з декількома кроками для успішного завантаження даних з мобільного пристрою.

Прикріпіть ремінець з датчиком Myzone, переконайтеся, що ви почули один звуковий сигнал, який вказує на те, що датчик включений і йде вимір вашого пульсу.
Потім переконайтеся в налаштуваннях телефону, що включений Bluetooth і немає паралельного підключення до іншого пристрою.
Відкрийте додаток Myzone і зайдіть на екран Tile. Тут повинна відображатися плитка, що показує в режимі реального часу в якій зоні інтенсивності ви перебуваєте.
Ви зрозумієте, що успішно підключилися до додатка, так як на екрані Tile буде відображатися ваш поточний пульс.
Зачекайте кілька хвилин і потім відкрийте календар, щоб подивитися, чи з'явилися там дані про тренування. У календар можна зайти зі сторінки домашньої стрічки. Там потрібно буде натиснути на значок календаря в верхньому лівому кутку.
Плавання з датчиком MZ-3
Незважаючи на те, що датчики MZ-3 є водостійкими, вони не повністю водонепроникні. Ви можете користуватися датчиком в басейні, але ми не рекомендуємо вам занурюватися на велику глибину. Також звертаємо вашу увагу на те, що датчики MZ-1 не є водостійкими і водонепроникними.

Якщо ви вирішите плавати з вашим датчиком MZ-3, з ним нічого не трапиться при використанні на глибині до 10 метрів. Однак переміщення у воді створює опір між ремінцем і шкірою, що негативно впливає на точність вимірювання пульсу, тому ми не класифікуємо датчики як фітнес-трекери для плавання.

Деякі користувачі повідомляють про точність вимірювань при носінні датчика під гідрокостюмом. Проте інші користувачі відзначають неточність отриманих даних або взагалі їх відсутність при носінні датчика під гідрокостюмом. Ми не рекомендуємо використовувати датчики Myzone під час водних тренувань.
Ви втратили датчик або хочете деактивувати обліковий запис Myzone
Ви втратили датчик Myzone

Якщо ви втратили датчик Myzone, то ви можете придбати новий датчик у своєму фітнес-клубі або в інтернет-магазині Myzone. Після покупки необхідно буде поміняти ідентифікаційний номер датчика в своєму профілі Myzone. Тоді вся історія тренувань і інформація про ваші досягнення буде збережена.

Ви хочете видалити свій обліковий запис Myzone

Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис Myzone і ваш датчик зареєстрований в системі Myzone вашого фітнесу-клубу, зверніться в клуб і попросіть видалити ваш запис з сервера Myzone. Ви також можете безпосередньо звернутися до служби технічної підтримки Myzone поштою або в онлайн-чаті, залишивши запит на видалення акаунту і надавши квитанцію про покупку датчика.

Як тільки ваш обліковий запис Myzone буде деактивовано, ваш ID датчика буде доступний для реєстрації датчика іншого користувача.
Як змінити вагу і зріст у своєму профілі Myzone
Змінити дані про вагу в додатку

Крок 1. У головному меню натисніть «Параметри тіла».
Крок 2. Виберіть екран вліво, щоб отримати доступ до додаткових параметрів тіла.
Крок 3. Натисніть піктограму олівця.
Крок 4. Введіть нове значення ваги і підтвердіть зміну.

Змінити дані про вагу в своєму профілі на сайті

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис на www.myzonemoves.com і зайдіть в розділ «Параметри тіла».
Крок 2. Далі натисніть на значок олівця й паперу.
Крок 3. Виберіть «Вага» зі списку, треба редагувати своє значення, потім натисніть зелену галочку, щоб зберегти зміни.

Змінити дані про зріст у своєму профілі на сайті

Ви можете змінити дані про зріст тільки в своєму профілі на сайті Myzone. Змінити дані про зріст у мобільному додатку Myzone не можна.

Зайдіть у свій профіль на сайті www.myzonemoves.com і натисніть на «Параметри тіла».

Потім натисніть на значок олівця й паперу.

Виберіть «Ріст» зі списку, відредагуйте дані і натисніть зелену галочку, щоб зберегти зміни.

Змінити метричну систему одиниць

Якщо ви хочете змінити метричну систему одиниць, це можна легко зробити в додатку.

Щоб зайти в «Налаштування», натисніть на значок шестерінки в лівому верхньому кутку головного меню.

Прокрутіть вниз до «Одиниці виміру» і виберіть «Змінити систему метричних одиниць» (Примітка: обраний елемент буде темно-сірим).
Як порівнювати графіки тренувань
Хочете більш детально порівнювати свої результати/порівнювати результати за певний період часу, щоб краще розуміти, як вибудовувати програму? Все це можна робити в своєму обліковому записі на сайті Myzone.

ПРИМІТКА: порівняння даних про тренування недоступно в додатку.

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис Myzone на сайті www.myzonemoves.com і натисніть «Звіт про активність».

Крок 2. У лівій частині екрану під пунктом «Параметри звіту» натисніть на значок порівняння графіків.

Крок 3. Виберіть дату початку і кінця необхідного часового періоду, потім натисніть «Порівняти».

Далі з'явиться лінійний графік результатів і паралельне порівняння даних всіх тренувань: показників MEP, разбивок тренувань по зонам інтенсивності, середніх показників інтенсивності, пікового серцевого ритму та ін. даних.
Як видалити дані конкретного тренування
Видалити інформацію про конкретне тренування ви можете тільки в своєму профілі на сайті. У додатку це зробити неможливо.

Щоб видалити конкретне тренування, зробіть наступне:

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис на сайті www.myzonemoves.com.
Крок 2. Зайдіть у розділ «Звіт про активність».
Крок 3. Далі в лівому кутку екрану в розділі «Параметри звіту» натисніть на значок календаря. У відкритому календарі виберіть дату потрібного тренування.
Крок 4. Вибравши день і тренування, натисніть на червоний значок 'X', що розташований у верхньому правому куті «Звіту про активність».
Крок 5. Підтвердіть, що хочете видалити тренування.

Що робити, якщо у вас в один день було кілька тренувань

Якщо ви вибираєте день з більш ніж одним тренуванням, натисніть в «Звіті про активність» на час тренування, яке ви хочете видалити. Ви можете перемикатися між кількома тренуваннями, і обране тренування матиме синій кружечок поруч з часом. Щоб видалити обране тренування, натисніть червоний значок 'X' у правому верхньому куті.
Усунення різних несправностей у роботі датчика
Нижче наведено п'ять рекомендацій щодо усунення найпоширеніших проблем, пов'язаних з роботою датчика.

1. Переконайтеся, що ваш датчик заряджений - червоне світло на датчику, що мерехтить, означає, що пристрій розряджений, безперервне зелене світло означає, що датчик повністю заряджений. **

** Примітка: колірне позначення ступеня зарядки є тільки у датчиків MZ-3.

2. Змочіть чорні накладки на внутрішній стороні ремінця. Це поліпшить контакт з шкірою і сприятиме швидшому виміру ЧСС. Переконайтеся, що чорні накладки міцно притиснуті до тіла.

3. Переконайтеся, що весь ремінець щільно прилягає до тіла.

4. Спробуйте зрушити ремінець так, щоб модуль Myzone розташовувався трохи лівіше або навіть на спині. Іноді пульс краще визначається, коли датчик знаходиться не на середині грудей.

5. Спробуйте переставити модуль на інший ремінець (будь-який робочий або новий, який можна взяти у вашому клубі). Це допоможе визначити, який компонент несправний: модуль або червоний ремінець.

Якщо у вас як і раніше виникають проблеми, пов'язані з роботою датчика Myzone, зв'яжіться зі службою технічної підтримки, відправивши запит на адресу myzonesupport.zendesk.com і повідомивши службу підтримки, які дії ви вже зробили. Вам допоможуть усунути неполадки або оформлять заміну датчика по гарантії.
Матеріал ремінця
Датчик Myzone не призначений для постійного використання протягом всього дня. Його можна використовувати тільки під час проведення тренування. Сенсорна область ремінця не є повітропроникною, і тому при тривалому використанні датчика шкіра може реагувати на піт і хімічні речовини, які використовуються (наприклад, лосьйон для тіла). Регулярне прання (при 40 градусах в пральній машині) ремінця дуже важливе, і шкірі потрібно відпочивати від ремінця і дихати. Якщо шкіра роздратована після використання датчика, дайте їй час «зажити» перед тим, як знову користуватися датчиком.

Матеріал ремінця

  • Матеріали ремінця: поліамід, поліуретан і еластан. Ремінець не містить гуми. Еластан міститься в частини ремінця, що розтягується.
  • Металеві засувки виконані з нержавіючої сталі. Засувки відповідають вимогам для речей, що контактують з шкірою, і не мають зазубрин. Шкіра у деяких алергіків може реагувати на засувки, так як в сплаві з нержавіючої сталі можуть міститися невеликі залишки нікелю.
  • Чорні вкладки-сенсори не містять нікель.
  • Деталі ремінця перевіряються на вміст барвників. Ремінець Myzone відповідає всім вимогам Регламенту Європейського союзу REACH, що обмежує застосування азобарвників, алергенних і карсіногенних барвників.
Як налаштувати передачу даних користувача в систему Myzone, встановлену в клубі - Угода GDPR
Щоб фітнес-клуб міг редагувати ваші дані в системі Myzone, в налаштуваннях конфіденційності вашого профілю повинен бути відкритий доступ для клубу. При реєстрації в додатку/на сайті Myzone ви повинні були отримати повідомлення із запитом встановити параметри конфіденційності, де також потрібно буде відповісти на питання, чи є ви громадянином ЄС. Якщо ви тоді вирішили не відповідати або відповіли неправильно і хочете змінити налаштування конфіденційності, виконайте наступні дії.

ПРИМІТКА. Наступні кроки необхідно виконати в вашому профілі на сайті Myzone, зміни не можна внести через додаток Myzone.

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис Myzone на сайті www.myzonemoves.com.
Крок 2. Перейдіть у розділ «Особиста інформація», натиснувши на значок людини, що розташований у верхньому правому кутку головної сторінки.
Крок 3. Далі перейдіть вниз до «Налаштування доступу» і встановіть прапорець, який вказує, що ви дозволяєте передачу даних своєму фітнес-клубу.
Як завантажити тренування з даними від Apple Watch у ваш профіль Myzone
Годинники Apple Watch Series 0 і Series 1 не можуть безпосередньо приймати інформацію з датчика, тому під час тренування додаток Myzone має бути одночасно відкрито на смартфоні і годиннику. У такому випадку смартфон буде передавати інформацію на годинник і відображати на годиннику плитку інтенсивності та інші тренувальні дані.

Годинники Apple Watch Series 2, Series 3 і Series 4, навпаки, безпосередньо взаємодіють з датчиком, і вам не потрібно здійснювати передачу даних з використанням смартфона. Датчик Myzone може одночасно взаємодіяти з Bluetooth тільки з одним пристроєм.

Пропонуємо вам спосіб, як перевірити, що дані про вашу тренування з Apple Watch завантажилися у свій обліковий запис Myzone.

Крок 1. Одягнувши датчик Myzone, відкрийте додаток Myzone на Apple Watch.
Крок 2. Натисніть на «Почати тренування».
Крок 3. Годинники покажуть, що встановлено підключення до датчика.
Крок 4. Після підключення ваша плитка інтенсивності буде відображатися на годиннику. Далі ще раз натисніть «Почати тренування».
Крок 5. Після завершення тренування проведіть пальцем по годинах вгору і виберіть в меню «Завантажити». * Передача даних повинна проводитися при хорошому рівні сигналу Wi-Fi або сотового Інтернету. Інші додатки в телефоні, що працюють у фоновому режимі, перед завантаженням краще закрити.
Крок 6. Коли на екрані годин з'явиться цифра «0», це буде означати, що завантаження завершено і дані про тренування можна подивитися в додатку Myzone на смартфоні.
Як підключити датчик Myzone до Apple Watch
Датчик Myzone сумісний з Apple Watch, завдяки чому інформація про ваші тренування може бути набагато повнішою.

Годинники Apple Watch Series 0 і Series 1 не можуть безпосередньо приймати інформацію з датчика, тому під час тренування додаток Myzone має бути одночасно відкрито на смартфоні і Apple Watch, в такому випадку смартфон буде передавати інформацію на годинник і відображати на годиннику плитку інтенсивності і інші тренувальні дані.

Годинники Apple Watch Series 2, Series 3 і Series 4, навпаки, безпосередньо взаємодіють з датчиком, і вам не потрібно здійснювати передачу даних з використанням смартфону. Датчик Myzone може одночасно взаємодіяти з Bluetooth тільки з одним пристроєм.

Нижче наведені кроки, як синхронізувати додаток Myzone і годинник Apple Watch.

Крок 1. Встановіть програму Myzone на Apple Watch і iPhone, скачавши його на App Store.
Крок 2. Одягніть датчик Myzone, переконайтеся, що він включений. Подивіться в додатку на телефоні, чи вимірюється пульс у режимі онлайн (на екрані під «Тренуванням»).
Крок 3. Потім відкрийте додаток Myzone на Apple Watch.
Крок 4. Виберіть «Синхронізувати» в додатку Apple Watch. Після підтвердження закрийте додаток Myzone на своєму смартфоні (крок для тих, у кого годинник версій 2-4).

Обов'язково ознайомтеся з пунктом вище «Як завантажити тренування з даними від Apple Watch у ваш профіль Myzone» після завершення тренування.
Основні рекомендації по догляду за ремінцем MZ-3
1) Завжди заряджайте датчик MZ3 за допомогою USB-кабелю, підключеного до комп'ютера, а не до електричної розетки. При правильному використанні датчика і догляді за ним датчик необхідно буде заряджати один раз в 4-6 місяців. Додаткові поради по зарядці можна знайти в розділі «Як заряджати датчик».

2) Перед тим, як заряджати датчик перший раз, спробуйте дочекатися, поки заряд акумулятора пристрою буде менше 20%. В цьому випадку ви отримаєте push-повідомлення через ваш додаток про те, що заряд датчика нижче 20%.

3) Тримайте модуль датчика і ремінець окремо, коли вони не використовуються. При зберіганні модуля і ремінця разом може знижуватися термін використання батареї.

4) Зберігайте модуль датчика в темному, прохолодному, сухому і непровідному електрику місці.

5) Тримайте металеві засувки в чистоті і не допускайте накопичення солей від поту. Чистіть засувки ізопропіловим спиртом, нанесеним на ватний тампон.

6) Використання електродного гелю на вкладках-сенсорах ремінця може збільшити термін їх служби. Гель не тільки допомагає підтримувати завжди точне вимірювання показників, але і уповільнює накопичення солей від поту і тим самим запобігає псуванню матеріалу вкладок.

Червоний ремінець можна прати в пральній машині, проте ми рекомендуємо ручне прання, щоб продовжити його термін служби. Завжди знімайте чорний модуль датчика перед пранням. Якщо ви вирішите прати ремінець в пральній машині, вибирайте прання в холодній воді в делікатному режимі. Сушіть ремінець природним способом, не використовуйте сушильну машину.
Налаштування обміну інформацією з вашими друзями
Нижче описані кроки, як відкрити доступ до своєї інформації для ваших друзів і налаштувати видимість контенту.

ПРИМІТКА: наступні кроки необхідно виконати, увійшовши до свого облікового запису Myzone в веб-браузері. У додатку підключити опцію неможливо.

Крок 1. Увійдіть у веб-браузері до свого облікового запису на сайті www.myzonemoves.com.
Крок 2. У лівому верхньому кутку головної сторінки натисніть на значок людини, щоб перейти до особистих налаштувань.
Крок 3. Далі перейдіть вниз до «Права доступу» і поставте прапорці за вашим бажанням. ** Тут ви можете відкрити доступ до своїх даних для вашого фітнес-клубу. Фітнес-клуб зможе переглядати/редагувати вашу інформацію.
Крок 4. Після внесення змін не забудьте натиснути на зелену галочку для збереження налаштувань.

Крок 5. Далі перейдіть вниз до графи «Діючі дозволу», де ви можете відкрити доступ до вашої інформації для певних людей. Поставте галочки поруч з цими людьми.
Як перевірити, чи правильно розрахований показник ЧСС макс.?
Ви можете визначити, чи є вірним значення ЧСС макс., розраховане системою Myzone, за допомогою порівняння зон інтенсивності Myzone і рівнів навантаження (RPE). Важливо робити це під час виконання кардіовправ, так як значення RPE не завжди збігається з рівнем інтенсивності під час виконання силових вправ.

Для позначення рівня навантаження використовується шкала від 1 до 10 (1 = найлегша інтенсивність, 10 = максимальна інтенсивність). Наприклад, ви повинні відчувати, що ви перебуваєте приблизно на рівні 6 за шкалою RPE, коли тренуєтеся в СИНІЙ зоні (60-69% від розрахункового ЧСС макс.) І ви повинні відчувати, що ви на рівні 9 або 10 за шкалою RPE, коли перебуваєте в ЧЕРВОНІЙ зоні (90% + від розрахункового ЧСС макс.).

Якщо ви тільки зареєструвалися в системі Myzone, зверніть увагу на свої зони інтенсивності Myzone і показники RPE під час перших кількох кардіотренувань. Чи збігаються ці значення? Чи є очевидна невідповідність?
Як змінити ID датчика в своєму профілі
Якщо вам необхідно замінити ID датчика Myzone, немає необхідності реєструвати новий обліковий запис. Ви можете ввести новий ідентифікаційний номер свого датчика в налаштуваннях свого профілю. Нижче описані кроки, як це зробити.

Крок 1. Зайдіть в розділ «Налаштування», натиснувши в додатку значок шестерні в лівому верхньому кутку головного екрану.
Крок 2. Далі натисніть на «Мій профіль», прокрутіть екран вниз до графи «ID датчика» і введіть там новий ідентифікаційний номер.
Челенджі Myzone
Челендж - це відмінний спосіб залучення себе і своїх друзів в тренування. За ваші зусилля Myzone винагороджує вас балами і підвищенням статусу в рейтингу користувачів. Ви можете легко створювати власні челенджі в додатку Myzone і відстежувати досягнення своїх друзів, а також змагатися з ними. Нижче наведено відомості про, як вибирати і створювати челендж.

Крок 1. Відкрийте програму Myzone і натисніть на «Челендж» на головному екрані.
Крок 2. Заповніть параметри для вибору челенджу. Можна вибрати персональний або груповий челендж.

У персональному челенджі кожен учасник прагне заробити якомога більше балів MEP, щоб вийти на перше місце в рейтингу користувачів Myzone.
У груповому челенджі користувачі діляться на команди, і бали нараховуються всій команді за зусилля її учасників. У рейтингу команд Myzone виводяться середні показники груп.
Крок 3. Натисніть на галочку в правому верхньому куті екрану, щоб вибрати друзів для участі в челенджі.
Крок 4. Після вибору користувачів натисніть на галочку в правому верхньому куті, щоб створити і зберегти челендж.

Як тільки ваші друзі візьмуть запрошення, на вкладці «Челендж» у додатку Myzone з'явиться таблиця лідерів.
Як працює Myzone
Що таке тренування по пульсу?
Що таке максимальний пульс?
Максимальна частота серцевих скорочень (ЧСС макс.) - це найвище значення пульсу, якого людина може безпечно досягти, прикладаючи максимум зусиль під час фізичного навантаження.

Як Myzone розраховує максимальний пульс?
Для визначення ЧСС макс. Myzone використовує формулу дослідного центру HUNT (2013), так як, за нашими спостереженнями, вона дозволяє зробити найбільш точний розрахунок для людей будь-якого віку і рівнів підготовки.

ЧСС макс. = 211 - (0,64 × вік)

Формула заснована на показниках норми для населення. Якщо у вас вийде перевищити обчислений ЧСС макс., Ваш профіль Myzone автоматично адаптується до нового значенням. Ви також можете попросити свого тренера змінити в вашому профілі показник ЧСС макс., якщо він однозначно неточний або якщо ви пройшли тест на визначення максимального пульсу.

Чи може значення ЧСС макс. змінитися?
Ваш показник ЧСС макс. буде поступово знижуватися протягом життя. Це не змінити, але за допомогою занять спортом ви можете розвивати здатність підтримувати більш високу частоту серцевих скорочень.

Що таке ЧСС в стані спокою і чи буде цей показник змінюватися з часом?
Частота серцевих скорочень у спокої - це кількість ударів серця в хвилину в стані спокою. Найкраще виміряти цей показник з ранку, відразу ж після пробудження. У міру того, як ви покращуєте свою фізичну форму, частота серцевих скорочень в стані спокою знижується, і ваше серце працює більш ефективно. Показник ЧСС в стані спокою не використовується при розрахунку балів зусиль MEP і визначенні рівня навантаження. Myzone розраховує цей показник тільки в цілях надання вам додаткової інформації.

Як Myzone визначає ЧСС в стані спокою?
При реєстрації датчика система автоматично встановлює стандартне значення ЧСС в стані спокою - 100 ударів в хвилину. При першій реєстрації ми рекомендуємо виконати тест на визначення ЧСС в стані спокою. Для цього вам потрібно прийняти комфортне положення сидячи або лежачи, краще вранці, і вимірювати пульс за допомогою датчика Myzone протягом 10 хвилин. Коли ви наступного разу завантажте свої дані в систему Myzone, ваш показник ЧСС в стані спокою буде перерахований на актуальний момент і змінений. Ви також можете попросити свого тренера поміняти в вашому профілі показник ЧСС в стані спокою, якщо він неточний або якщо ви пройшли тест на визначення цього показника.

Як Myzone розраховує п'ять зон інтенсивності?
Система Myzone візуалізує зусилля користувача за допомогою п'яти персоналізованих колірних зон, визначених на основі показника ЧСС макс. Зусилля виражаються в процентах від ЧСС макс.

Зони інтенсивності в Myzone:

Сіра: 50-59% від ЧСС макс.
Синя: 60-69% від ЧСС макс.
Зелена: 70-79% від ЧСС макс.
Жовта: 80-89% від ЧСС макс.
Червона: 90-100% від ЧСС макс.

Що таке бали зусиль Myzone (MEP)?
Бали зусиль Myzone Effort Points (MEP) нараховуються користувачеві за докладені ним зусилля. Кількість балів визначається з урахуванням часу, проведеного в різних зонах інтенсивності.

Сіра зона - 1 MEP за 1 хвилину.
Синя зона - 2 MEP за 1 хвилину.
Зелена зона - 3 MEP за 1 хвилину.
Жовта зона - 4 MEP за 1 хвилину.
Червона зона - 4 MEP за 1 хвилину.

За перебування в Червоній зоні користувач отримує стільки ж балів, скільки при знаходженні в Жовтій зоні. Myzone не заохочує тренування з максимальним пульсом.

Як Myzone розраховує кількість спалених калорій?
Myzone розраховує кількість спалених калорій, виходячи з декількох особистих показників: статі, віку, ваги і пульсу.

Чи потрібно регулярно оновлювати в профілі Myzone показники тіла?
Так, важливо регулярно оновлювати дані про вагу, так як на їх основі розраховується кількість спалених калорій. Ви можете зробити це вручну в своєму профілі на сторінці з результатами тренувань або, якщо ви користуєтеся вагами, які сумісні з датчиком Myzone, дані самі оновляться при зважуванні. Додаткову інформацію про ваги, сумісних з Myzone, ви можете знайти в розділі «Додаткова інформація» в вашому профілі під даними про стан здоров'я.

Як за допомогою показника ЧСС визначити, чи покращилася ваша фізична форма
Відстежувати свій тренувальний прогрес можна за допомогою відстеження ЧСС в стані спокою протягом певного періоду часу, а також порівняння показників пульсу при виконанні однотипних вправ. Якщо з часом показники пульсу знижуються, значить, робота вашого серця стає більш ефективною і, отже, підвищується рівень фізичної підготовки.

Фактори, щодня впливають на частоту серцевих скорочень
Багато факторів впливають на вашу частоту серцевих скорочень і якість відпочинку. Серед них - кількість сну, стрес, харчування, споживання рідини, виснажливі тренування, втома, адреналін, змагання, розумове навантаження.

Чому так важливо контролювати частоту серцевих скорочень і рівень навантаження
Знання того, з якою інтенсивністю ви працюєте, дозволяє вам контролювати тренування для отримання максимальної віддачі і більш швидкого досягнення бажаних результатів. Також відстеження ЧСС і рівня навантаження допомагає тренуватися безпечно без нагляду тренера.
Як Myzone розраховує показник ЧСС макс.?
Myzone використовує формулу дослідного центру HUNT (2013), так як, за нашими спостереженнями, вона дозволяє зробити найбільш точний розрахунок для людей будь-якого віку і рівнів підготовки. За цією формулою система автоматично обчислює ваш потенційний ЧСС макс.

Чи може значення ЧСС макс. змінитися?
Ваш показник ЧСС макс. буде поступово знижуватися протягом життя. Це не змінити, але за допомогою занять спортом ви можете розвивати здатність підтримувати більш високу частоту серцевих скорочень.
Як визначаються кольорові зони на графіку тренування?
Колір смуги на графіку тренування визначається на підставі вашого середнього зусилля за одну хвилину. Якщо ви перебуваєте в Червоній зоні на рівні інтенсивності 91% протягом 30 секунд і в Жовтій зоні на рівні 88% протягом 30 секунд, середнє значення для цієї хвилини буде 89,5%, і смуга буде жовтою.

Показник «Час в зонах» заснований на загальній кількості часу, проведеному в кожній зоні протягом тренування. Тому точна, похвилинна розбивка по часу в кожній зоні може не відбиватися на графіку.

Як приклад можна наведемо такий варіант тренування: за все заняття ви провели в Червоній зоні 17 хвилин, але на рівні вище 90% в середньому ви провели лише 2 хвилини.
Статус користувача в системі Myzone
Регулярні тренування дуже важливі для підтримки здоров'я і гарної фізичної форми. Первісна фізіологічна адаптація до регулярних тренувань може зайняти кілька тижнів або місяців, але тільки регулярні тренування допоможуть вам досягти довгострокових тренувальних цілей.

Myzone розробила систему заохочень за регулярність тренувань. Це і є система статусів. Статус Myzone заснований на тому, як регулярно ви тренуєтеся для досягнення реалістичною щомісячної мети. Система статусів дозволяє наочно демонструвати користувачам їх досягнення і нагороджувати їх.

Відстеження прогресу фізичної форми, якого цілком реально домогтися при правильній постановці мети, мотивує користувачів. Логіка проста: якщо люди вірять, що їх чекає успіх, вони будуть більш активно займатися. З меншою ймовірністю людина продовжить виконувати свою програму тренувань, якщо вона поставила перед собою нереальні, недосяжні цілі і не бачить результатів.

Myzone пропонує виконувати мінімальні рекомендації з фізичної активності, встановлені Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). ВООЗ рекомендує здоровим дорослим людям виконувати в тиждень як мінімум 150 хвилин кардіотренувань помірної інтенсивності або 75 хвилин кардіотренувань високої інтенсивності (і більше для поліпшення фізичної форми). За виконання цих рекомендацій користувач Myzone отримує 1300 MEP в місяць. Рівень статусу визначається на основі того, чи отримали ви мінімальну кількість балів в місяць 1300 MEP і протягом скількох місяців ви змогли утримувати планку в 1300 MEP.

Як це працює Статус

Ваш статус, як і ваш рівень фізичної підготовки, знизиться, якщо ви не заробите за місяць як щонайменше 1300 MEP. Якщо ви не наберете хоча б 1300 MEP за будь-який місяць, ваше кількість накопичених балів за місяць буде дорівнювати 0. Ви збережете свій поточний статус, але втратите всі накопичені бали за попередні місяці, які давали вам можливість вийти на новий рівень статусу. Якщо у вас 0 MEP і ви не набирайте 1300 MEP в наступному місяці, рівень вашого статусу знижується на один щабель. Якщо ви не заробляєте 1300 MEP протягом двох місяців поспіль, ви втрачаєте свій поточний статус і опускаетесь до вашого найнижчого статусу. Виходячи з усього цього, краще поступово, але вірно слідувати до своєї мети!

ПРИМІТКА! При отриманні нового статусу на вашому рахунку буде 0 MEP. Якщо ви не наберете 1 300 MEP в перший місяць, ви опустіться на один рівень статусу вниз.

Де я можу подивитися мій рівень статусу?

Myzone інформуватиме вас про ваш поточний статус в електронному листі після кожного тренування з датчиком Myzone. У цьому листі вказується не тільки ваш поточний статус, але і скільки MEP ще необхідно заробити, щоб досягти щомісячної мети в 1300 MEP.

Як тільки ви досягнете мінімального рівня в 1300 MEP, який дозволяє зберегти нинішній статус, ви отримаєте електронного листа з повідомленням про це.

Ви також можете слідкувати за своїм статусом розділі «Моя статистика» в додатку Myzone. Тут ви побачите, чи отримали ви за місяць 1300 MEP, а також досягли ви місячного цільового показника MEP, який ви встановили для себе самі.

Що станеться, якщо я пропущу місяць тренувань і не зароблю 1300 MEP?

Якщо ви пропустили місяць тренувань, ваші досягнення за всі попередні місяці будуть анульовані (в статусі буде написано «+0 місяців»). Якщо у вашому статусі вже написано «+0 місяців», і ви не набираєте 1300 MEP в наступному місяці, ваш рівень статусу знизиться на один щабель і в досягненнях буде так само зазначено «+0 місяців».

Ви можете подивитися накопичені за місяці досягнення, які дозволяють перейти на новий рівень статусу, в своєму профілі на сайті www.myzonemoves.com поруч з вашим ім'ям.

ПРИКЛАД. Нік починає тренуватися в листопаді і заробляє за цей місяць тільки 972 MEP. В наступному місяці він заробляє 1 627 MEP, завдяки чому отримує «Залізний» статус. У січні він заробляє 2141 MEP, в лютому - 2302 MEP. За ці досягнення він отримує наступний «Бронзовий» статус.

У березні він заробляє тільки 1 061 MEP, його статус знижується до «Залізної», так як він отримав статус «Бронзового» тільки в лютому (тобто він утримав цей статус 0 місяців). Потім він пропускає тренування в квітні, що знижує його на рівень, який не має статусу. В наступному місяці йому потрібно буде заробити 1300 MEP, щоб знову отримати «Залізний» статус.

Чи можна заморозити мій рівень статусу, якщо я не можу тренуватися з поважних причин?

На жаль ні. Якщо ви отримали травму, через яку ви не можете тренуватися, ми не зможемо заморозити ваш статус. Адже ваш статус так само, як і ваша фізична форма, залежать від регулярності тренувань.
Що таке бали MEP?
Тренування по зонам інтенсивності
З чого почати тренування
Як зареєструвати користувача молодше 16 років
Діти і підлітки теж можуть тренуватися з датчиками Myzone і отримувати винагороди. Для вікової категорії молодше 16 років існують інші правила реєстрації в системі Myzone. Нижче описані кроки, як батьки або опікуни можуть зареєструвати в Myzone дитини чи підлітка молодше 16 років.

Крок 1. Батько або опікун повинен спочатку створити обліковий запис Myzone на сайті www.myzonemoves.com. Примітка: для завершення реєстрації вам знадобиться ввести код об'єкта (код вашого фітнес-клубу/регіону) та ідентифікаційний номер датчика. Якщо у вас немає датчика, поставте «0» в полі «ID датчика». Код клубу можна дізнатися відповідно в клубі або написавши на пошту служби підтримки support@myzone.org.

Крок 2. Далі батьків або опікуна потрібно увійти до свого облікового запису Myzone, відкривши її в веб-браузері, і зайти в розділ «Особиста інформація», клацнувши значок профілю в правому верхньому кутку головної сторінки.

Крок 3. Потім потрібно прокрутити сторінку вниз до пункту «З'язані дитячі акаунти» і натиснути на зелений значок плюса. Далі необхідно заповнити дані про дитину/підлітка.

Крок 4. При заповненні полів в акаунті дитини, будь ласка, вкажіть пошту, відмінну від тієї, яку ви вказали при реєстрації свого аккаунта. Після заповнення необхідних полів обов'язково натисніть на зелену галочку, щоб зберегти дані і створити обліковий запис для дитини.

Крок 5. Після збереження в розділі «З'язані дитячі акаунти» з'явиться акаунт дитини. На пошту дитини прийде повідомлення електронної пошти з підтвердженням реєстрації. Заходити в обліковий запис дитини можна буде з цього розділу.

Ознайомитися з додатковою інформацією про дані, які будуть зберігатися в акаунті дитини, можна в брошурі нижче.
Код об'єкту
Можливо, ви вже подивилися відео «Як зареєструвати ваш датчик Myzone» і задається питанням про призначення коду об'єкта. Кожен обліковий запис Myzone повинен мати прив'язаний до нього код об'єкту. Код об'єкту - це просто ідентифікаційний код, який прив'язує ваш профіль до вашого фітнес-клубу або регіону.

Якщо ви нещодавно придбали датчик Myzone в фітнес-клубі, то там ви, швидше за все, і зможете дізнатися код об'єкту, прив'язаного до цього клубу.

Якщо ви придбали датчик не в фітнес-клубі, то ви можете приєднатися до спільноти Myzone, вписавши код вашого регіону. Його можна знайти тут.

Я ходжу в два фітнес-клубу. Чи може мій обліковий запис Myzone бути прив'язаний до більш одного коду об'єкта?

Ні, обліковий запис може бути прив'язаний тільки до одного коду об'єкта. Якщо ви ходите в два фітнес-клубу, ми рекомендуємо вибрати код регіону або код фітнес-клубу, який ви відвідуєте найчастіше. Незалежно від того, до якого коду об'єкта прив'язаний ваш профіль, ваші тренувальні дані будуть відображатися на екрані будь-якого фітнес-клубу, де встановлена ​​клубна система Myzone.

Чи зможу я відстежувати дані про тренування, якщо піду в фітнес-клуб з кодом, відмінним від мого?

Так, якщо в фітнес-клубі встановлена ​​система Myzone, ваші дані будуть відображатися на екрані, підключеному до Інтернету.

Як змінити код свого об'єкту?

Ви можете змінити свій код об'єкту в будь-який час. Однак це може виконати тільки фахівець з нашої служби технічної підтримки. Надішліть ваш запит на ел. пошту підтримки або в онлайн-чат, приклавши квитанцію про покупку датчика.
Як зареєструвати ваш датчик Myzone
Як налаштувати датчик MZ-3
Як налаштувати датчик MZ-1
Правила носіння датчика
Як підключити датчик до додатка
Як в додатку Myzone знайти своїх друзів
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Email
Телефон
Коментар
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.