Loading...
+38 (067) 500-59-18 пн.–пт. | 09:30 – 18:30
8 аспектів системи Myzone
Використання передового досвіду
08
Можливості для операторів фітнес-клубів
07
Інтуїтивна звітність
06
Зворотній зв'язок з користувачем
05
Інтерфейс користувача
04
Бали Myzone
за зусилля
03
Екран для
групових тренувань
02
Технічні переваги Myzone
01
1. Технічні переваги Myzone
Бездротові технології і пам'ять
У датчиках Myzone MZ-1 і MZ-3 використовується запатентована технологія передачі даних. Інформація передається через протоколи бездротового зв'язку: аналогові (тільки у MZ-3), ANT + (тільки у MZ-3) і Bluetooth Low Energy (BLE).

Датчик Myzone MZ-3 має вбудовану пам'ять, здатну зберігати до 16 годин даних про фізичну активність у тих випадках, коли користувач знаходиться поза зоною дії Інтернету або не має при собі смартфона. Гра в футбол, екстремальні перегони по пересіченій місцевості, ВІІТ-тренування або біг по пляжу - під час всіх цих видів активності ваші дані будуть збережені. Як тільки користувач виявиться в зоні дії мережевого концентратора Myzone або зайде в додаток Myzone, дані будуть автоматично завантажені в обліковий запис.

Датчик MZ-1 не має вбудованої пам'яті і призначений для використання тільки в клубі, де мережевий концентратор Myzone знаходиться в безпосередній близькості.
Точність
Продукти Myzone пройшли клінічні випробування на точність по відношенню до вимірювань електрокардіографа. Результат Myzone - точність 99,4%!

Зони інтенсивності автоматично калібруються під індивідуальний показник ЧСС max користувача.

На відміну від фітнес-браслетів і розумних годинників, які вимірюють пульс, датчик Myzone зберігає свою точність при будь-яких видах фізичної активності, включаючи вправи з високим ударним впливом і високою інтенсивністю.
Різноманітність тренувань
Платформа Myzone сумісна з такими пристроями, як годинник Apple Watch, фітнес-трекери Garmin, а також сторонніми програмами (MapMyRun, Strava, MyFitnessPal та ін.).
Зручність використання
Модуль Myzone (датчики MZ-1 і MZ-3) поставляється з текстильним ремінцем і зарядним кабелем USB. Датчик вимагає підзарядки один раз в 6 місяців (даний період може відрізнятися в залежності від частоти використання).
2. Екран для групових тренувань
Для установки системи Myzone потрібно тільки екран і підключення до Інтернету в необхідній тренувальній зоні (сайклінг-студії, кардіозоні, тренувальній зоні для невеликих груп). Екрани, що знаходяться в клубі, можна використовувати без додаткової проводки або AV-ресивера.
Проста установка
Ми рекомендуємо використовувати як мінімум 60-дюймовий монітор. Одночасно на екрані може відображатися до 99 значків користувачів, проте в більшості клубів відображається до 30 значків з встановленим 5-секундним чергуванням плиток для прокрутки всіх користувачів. Також є можливість підключити кілька екранів за допомогою розгалуджувача HDMI.
ТВ-монітор
Опції для сайклінг-класів
Система Myzone сумісна з сайклінг-тренажерами Keizer, Start Trac і Schwinn і отримує дані через протокол ANT +, однак для цього потрібен додатковий мережевий міст. Система буде відображати на екрані число оборотів у хвилину, потужність в ватах, зусилля і ЧСС. Потужність і зусилля будуть визначатися по відношенню до ваги користувача.
Комп'ютер Stick PC і сенсорний екран
Клубну систему Myzone можна встановити двома способами:

1. З подальшим використанням комп'ютера Stick PC, який підключається безпосередньо до екрану через HDMI і потребує електроживлення і наявності Інтернету.
2. З подальшим використанням сенсорного екрану, що ідеально підходить для тренерів, які хотіли б взаємодіяти з меню Myzone до тренування, під час нього і після.
3. Бали Myzone за зусилля
Система балів MEP використовується для досягнення різних
рівнів в рейтингу користувачів Myzone. Зони ЧСС відображають зусилля, що прикладаються, які розраховуються незалежно від віку
або рівня фізичної підготовки. Система MEP служить простим прикладом ілюстрації формули: Час × Інтенсивність = Зусилля. Для тренування найбільш важливим аспектом є вимір інтенсивності.

Система Myzone орієнтована на гейміфікацію, і цей аспект додає користувачам мотивації для досягнення нових, більш високих цілей.
4. Інтерфейс користувача

Витрачені калорії, інформація про вагу, зріст, індекс маси тіла, швидкість базального метаболізму, відсоток жирової маси, пульс - все це можна знайти в додатку Apple Health, сумісному з Myzone.
Додаток Apple Health
Тренери можуть миттєво переглядати і коментувати тренування своїх клієнтів, перевіряти їх активність, результати і залишати рекомендації та мотивуючі коментарі. Оскільки в додаток Myzone можна заходити з будь-якої точки світу, тренування клієнтів не обмежуються простором клубу.
Функція тренера
Використовуйте можливості таблиці лідерів, щоб кожен місяць стимулювати ваших клієнтів для досягнення більш високих цілей. Такий формат змагань з одноклубниками дуже мотивує.
Таблиця лідерів
Система рівнів
Система оцінки рівня заснована на рекомендаціях з фізичної активності від Всесвітньої організації охорони здоров'я і використовується як мотивуюча гра для підтримки регулярності тренувань. За кожен місяць занять користувачі отримують 1300 MEP - їх статус Myzone підвищується. Якщо користувач пропускає місяць тренувань, він втрачає свої позиції.
Соціальна підтримка
Використовуйте можливості таблиці лідерів, щоб кожен місяць стимулювати ваших клієнтів для досягнення більш високих цілей. Такий формат змагань з одноклубниками дуже мотивує.
Журнал активності
Myzone відстежує історію тренувань за 3 роки, зберігаючи їх у вигляді щохвилинного аналізу докладених зусиль.
5. Зворотній зв'язок з користувачами


Заохочення нових користувачів
Новим користувачам автоматично приходять листи з корисною інформацією, які відображаються в додатку Myzone і на датчиках MZ-3 і MZ-1.

Автоматична розсилка листів з результатами тренувань
Після кожного тренування користувач отримує повідомлення на електронну пошту з інформацією про результати заняття. Лист також може включати рекламну інформацію клубу.

Щомісячна розсилка підсумкових результатів
В кінці кожного місяця користувачі отримують на пошту підсумкові результати всіх виконаних тренувань за місяць. Myzone підкреслює їх досягнення і дає корисні рекомендації для поліпшення результатів у наступному місяці.

Технічна підтримка
Користувачі і співробітники клубу можуть звернутися до служби технічної підтримки Myzone по електронній пошті support@myzone.org. Служба працює цілодобово в будні дні.
6. Інтуїтивна звітність
Звіти KPI
Myzone дає можливість операторам фітнес-клубів отримувати звіти про своїх користувачів на порталі адміністратора. Розуміння поведінки членів клубів - основа успішної бізнес-аналітики.

Звіти по електронній комерції
Керуючі клубів можуть переглядати дані про продажі датчиків і отриманих комісійних.

7. Можливості для операторів фітнес-клубів
Електронне
навчання
Myzone надає освітню онлайн-платформу, яка допоможе донести до ваших співробітників інформацію про переваги системи Myzone з точки зору комерційних і тренувальних перспектив.
Маркетингові
матеріали
Оператори фітнес-клубів мають доступ до маркетингових матеріалів Myzone, які розміщуються на окремому порталі в друкованій та цифровій формах і постійно оновлюються.
Електронна
комерція
Інтернет-магазин Myzone дозволяє користувачам і потенційним клієнтам купувати товари, використовуючи унікальний промокод від клубу. Інтернет-магазин позбавляє клуби від необхідності самостійно встановлювати акції і дає можливість отримувати комісійні, які виплачуються щомісяця.
Онлайн-
підтримка
Цілодобова підтримка клієнтів у будні дні через онлайн-чат, по email або телефону.
8. Використання передового досвіду
Інтернет-просування
для підвищення доходів
Діліться своїм персональним посиланням
для отримання знижок на продукти Myzone
по електронній пошті, на сайті клубу
і в соц. мережах. Отримуйте щомісячні комісії з продажів і велику
інформацію для взаємодії
з потенційними клієнтами.*
Гейміфікація як інструмент ефективного залучення клієнтів
Проводьте групові челенджі
і змагання між клубами
з призами, щоб збільшити
залучення клієнтів у життя клубу.
Інструмент адаптації клієнтів
для їх подальшого утримання
Зацікавте нових клієнтів клубу, винагороджуючи їх за досягнення результатів кожні 30, 60 і 90 днів. Гейміфікація
на початковому етапі тренувань допомагає підтримувати регулярність занять
протягом тривалого періоду.
Персональні тренування
з додатковими перевагами
Тренери можуть використовувати додаток Myzone для відстеження результатів тренувань своїх клієнтів, оцінки їх фізичної форми і прогресу.
Більш ефективні
групові тренування
Тренування в малих групах часто проходять
за додаткову вартість. Тому важливо виправдати витрати клієнтів, надавши
їм можливість спалити більшу кількість калорій і досягти кращих результатів.
Продукти Myzone
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Email
Телефон
Коментар
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.