Loading...
+38 (067) 500-59-18 пн.–пт. | 09:30 – 18:30
Що таке MZ-Motion?
Кожен рух, який ви виконуєте, має значення.
Myzone створили MZ-Motion, щоб забезпечити запис кожного руху, яке ви виконуєте.

MZ-Motion - це відображення кількості вашої повсякденної активності. MZ-Motion це хвилини, одержувані протягом дня з Apple Health, що акумулюються на основі переміщень вашого телефону (використовується акселерометр телефону).

MZ-Motion ідеально підходить для того, якщо хочеться мати уявлення про ту активність, яка проходила без використання додаткового пристрою. Це також фантастичний інструмент для тих, хто є користувачами Myzone і хоче отримати додаткову інформацію про свою діяльність без вправ.

MZ-Motion можна знайти в календарі і разом з вашою активністю MEP в додатку Myzone. Все, що вам потрібно, це додаток Myzone (вам не потрібно відкривати додаток Myzone), окуляри MZ-Motion НЕ конвертуються в MEP.

Не забувайте як і раніше надягати MZ-1 або MZ-3 * при виконанні вправ, щоб отримати MEP і отримувати найбільш точні і актуальні результати.

* MZ-Motion не замінить ваш MZ-1 або MZ-3, а MZ-Motion НЕ зчитує ваш пульс, він просто використовує рух телефону.

Почніть використовувати додаток безкоштовно
Ви можете завантажити додаток Myzone в App Store або Google Play і почати ним користуватися безкоштовно! Почніть відстежувати ваші тренувальні досягнення і зміни тіла сьогодні!
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Email
Телефон
Коментар
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.